10 Найгарніших Орхідей

10 Найгарніших Орхідей

Орхідеї є найбільш чарівними квітами які мають широкий діапазон кольорів і різні форми. Їх краса заполоняє багато ентузіастів, закликаючи їх вирощувати та колекціонувати. Як правило, яскраві з цікавими і гарними формами роблять орхідей найгарнішими квітами.

З десяткою за версією нашого сайту можете ознайомитися далі:


1. Phalaenopsis Violacea

Ці квіти надзвичайно красиві з великими білими пелюстками Переважно вони ростуть в теплих вологих тропіках. Центральна структура квітки є найбільш цікавою і її велике різномаїття робить її ще більш привабливішою.

2. Platanthera Сiliaris

Орхідея з помаранчевою бахромою є однією з найцікавішою квіткою. Ця квітка росте у Флориді і має бутони у верхній частині квітки яка може досягати 6 дюймів(~20см) у висоту.

3. Calypso Bulbosa

Ця орхідея також відома як казкова туфелька має невеличкі рожеві, фіолетові або червоні квітки з білою тичинкою. Назва квітки завдячує її формі – цибулині. Фіолетові квіти є дуже привабливими і красивими

4. Cymbidium Grandiflorum

Вони є епіфітні або літофіти і мають 24-дюймові довгі листя і яйцеподібні псевдо бульби Ці квіти дуже ароматні і вимагають яскравого світла а також вентиляції Чарівний контраст кольорів цієї квітки просто заворожує.

5. Dendrophylax funalis

Ці орхідеї походять з Ямайки Квіти мають виразне біле забарвлення і прекрасний цитрусовий аромат. Красиве поєднання білого і блідо-зеленого кольору робить її приголомшливою а цікава структура ще більш інтригуючою.

6. Paphiopedilum

Ці орхідеї широко відомі як «Дамські Туфельки». Ці красиві орхідеї є основному наземні і середні розмірів з плоскими листочками. Квітки мають вражаючі відтінки зеленого, білого, темно-бордового, коричневого, фіолетового і жовтих кольорів. Яскраві кольори квітів роблять їх дуже привабливими.

7. Encyclia cochleata

Ця квітка також відома як восьминіг або черепашка що отримала назву завдяки своїй формі. Губа цієї квітки схоже на тіло а пелюстки на щупальця. Квітка має дуже захоплюючу колірну схему. Ці красиві орхідеї є одними з найулюбленіших серед любителів орхідей.

8. Thelymitra antennifera

Ці орхідеї зазвичай називають кролячими вушками. Вони переважно ростуть в відкритих лісах і виробляють прекрасний аромат. Ці квіти є надзвичайно привабливими і такими, що запам’ятовуються через форму що нагадує кролячі вушка.

9. Caladenia menziesii

Ці орхідеї досягають висоти від 100 до 300 мм. Квіти дуже малі за розміром і мають вперед направлені білі чашолистки і рожевий капюшон з поперечно-смугастою структурою. Темно-червоні пелюстки часто довгі і прямі що робить квітку схожу на кролика. Тому вона називаються також як орхідея-кролик.

10. Diuris

Їх часто називають як орхідеї-ослики через характерний зовнішній вигляд їхніх пелюстків. Два бічні напрямлені вниз пелюстки утворюють хвіст, а бічні пелюстки що виступають вверх нагадують два вуха віслюка. Ці особливості роблять квітку красивою і одночасно цікавою.

{ if IS_PRODUCTION } { endif }