10 Найцікавіших Орхідей

10 Найцікавіших Орхідей

Орхідеї є одні з найбільш захоплюючих, красивих, барвистих і великою різноманітністю серед квіткових рослин. Ці рослини відносяться до сімейства орхідних, найбільшого сімейства квіткових рослин. Екзотичні квіти знайдені на всіх континентах, окрім Антарктиди. Деякі з орхідей зустрічаються тільки в певних регіонах, які повністю колонізувати певні географічні райони. Орхідеї відрізняються за розміром, формою, кольором, ароматом або його відсутність.

Існує більш ніж 28000 видів орхідей і багатьох інших гібридів.Орхідеї мають різні форми і цікаві утворення. Вони схожі на птахів у польоті, жіночі туфельки, павуків та багато чого іншого. Про найцікавіші з них ви можете ознайомитися в цій статті.

1. Caladenia Longicauda – Орхідея Павук

Красиві орхідеї павука мають дуже довгі чашолистки і пелюстки, яскраво-білого кольору і можуть також мати відтінки пурпурного і зеленого. Цікава структура орхідей нагадує павука. Довгі чашолистки і пелюстки підсилюють ефект. Підвиди Calcigena яскраво-білого кольору і відомі як білі павуки.

2. Ophrys Apifera – Орхідея Бджілка

Орхідеї бджілки зазвичай розповсюдженні помірному кліматі і зростають на сухому торфі до висот 30 см. Вона має малі листя восени яке виростає в зимовий період. Найбільш поширені пелюстки рожевого кольору. Квітка має змінну структуру забарвлення як правило, коричнево-червону з жовтим маркуванням. Квітка отримала свою назву від його схожість з бджолою.

3. Oncidium Gower Ramsey – Танцюючі леді

Oncidium великий рід епіфітних орхідей родом із тропічних районів Америки. Квіти з роду мають відтінки жовтого, червоного, білого і рожевого. Пелюстки і губи є скуйовджені. Бутони квітів мають структуру, що нагадують танці дам.

4. Ophrys Insectifera – Орхідея Муха

Орхідеї мухи є Європейськими і процвітають краще в лужному грунті. Орхідея нагадує муху і, таким чином, називається так. Рослини приваблюють самців мух для запилення, випустивши свій аромат. Вони схожі на мух, щоб допомогти запиленню, які чоловіки мухи запилюють їх, намагаючись паруватися. Аромат випущений квітами схожий на жіночий феромони мух. Насправді це форма пристосування для квітів.

5. Pterostylis Aspera – Орхідея Равлик

Оболонка орхідеї складається з семи різних типів. Як правило, вони розповсюджені на південному заході. Вони належать до колонієутворюючих орхідеї і часто їх можна побачили у великій кількості. Оболонка орхідеї нагадують орхідею-равлика, але більше за розміром.

6. Coryanthes Macrantha – Орхідея Ковш або Мавпяче Горло

Це великого розміру епіфітні орхідеї зустрічаються в основному в Тринідаді, Бразилії, Венесуелі і Гвіані. Квітка містить резервуар для нектару, щоб приваблювати запилювачів і в зв’язку з цим має складну структуру губ. Орхідеї, також відомий як “орхідея-ковш”. Рослине часто росте поряд з мурахами, які забезпечують їй захист. Цікава структура орхідеї робить його зовнішній вигляд вражаючий.

7. Anigozanthos Humilis – Орхідея Кошачі Лапки

Ці орхідеї нагадують лапки кішки і кенгуру і таким чином, їх так назвали. Вони мають прикореневу розетку з довгих листочків і квітів в кінці стебел. Довгі стебла дають рослинам висоту близько одного метра. Бутон квітки жовтий, оранжевий і перетворюється в червоний при відкритті.

8. Ophrys sphegodes – Орхідея Павук

Перші орхідей павуків знаходили на сонячних полянах і пустирях. Рослина є відносно короткою а квіти складаються жовто-зелених чашолистків і бархатистою коричневої губою. Губа має чітке маркування H, яка робить його схожим на павука.

9. Paracaleana minor- Орхідея Маленька Качечка

Невеликі орхідеї – качки в основному зустрічаються в лісах в дренованих грунтах. Губа покрита темно-фіолетовою блискучими залозами, які закриваються при дотику. Губа виглядає як дзьобик. Рослини досягають висоти 6 дюймів а квіти від 1 до 2 см завдовжки.

10. Ophrys Speculum – Орхідея Дзеркало

Ці орхідеї знаходяться в Португалії та Іспанії. Рослини до 30 см і цвітуть влітку. Вони ростуть у більш холодних районах і в симбіотичні асоціації з грибами. Смуг на губах є світло-червоного кольору, а бічні частини темно-зелені і темно жовті. Дзеркало орхідеї яскраво забарвлене і дуже привабливе.

{ if IS_PRODUCTION } { endif }