Весільний букет з Орхідей

Весільний букет з Орхідей

Весілля є однією з найважливіших подій нашого життя. Безліч орхідей використовуються на весіллях, оскільки вони додають відчуття елегантності та вишуканості. Квіти є важливою частиною весілля і екзотичні орхідеї роблять їх улюбленим вибором наречених сьогодення. Давніше орхідеї символізували багатство і соціальний статус тому що,їх було складно виростити. Останнім часом вони стали вибором флористів практично на кожному весіллі.

Орхідеї являють собою досконалість і вважається що крапельки на них символізують кров Христа. Це дає традиційне значення для орхідей на весіллі. Розуміння символіки квітів додає сенс весіль і ви відчуваєте себе більш особливим, якщо ви знаєте, що вони означають.

Багато видів орхідей, які використовуються на весіллях мають різні значення. Наприклад, рожеві орхідеї символізують глибоку і чисту любов. Також орхідеї є гарним вибором, якщо ви збираєтеся зробити свій власний букет. Різнокольорові орхідеї можуть бути використані в при дизайні весільного букету.

Квітки орхідеї витримують довге використання та залишаються свіжим довго, це робить їх ідеальними в весільних букетах.

Орхідеї сімейства Cymbidium найпопулярніших серед весільних орхідей з білим, жовтим, рожевим і блідо-зеленого кольорами, які мають великі бутони. Орхідея Сінгапур інший часто вживаний вид для весільного букету з ніжними білими і фіолетовими квітами. Приголомшливі фіолетові орхідеї Ванда і Фаленопсис є менш поширеними але можуть бути використані у весільних букетах.

Весільні орхідеї є ексклюзивними і приголомшливими квітами дають відмінні почуття вам і вашому весіллю.

{ if IS_PRODUCTION } { endif }